Görüntülü Diafon Sistemleri

Mersin Akdeniz Ferhat Elektrik olarak Apartman Görüntülü Diafon Sistemleri kurulum, servis ve onarım hizmetleri vermekteyiz. 

Görüntülü diafon sistemleri ile bundan böyle evinizde apartmanınızda daha fazla güvenliği hissedeceksiniz. Eskiden sesli diafon sistemleri ile kapınıza gelen kişinin kimliğini sorarak öğreniyor ve buna göre kapımızı açıyorduk gelen kişinin gerçekten adını söylediği kişi olduğunu bilebiliyor muyduk? Tabiki hayır. Kapımızı çalan ve diafondan konuştuğumuz kişinin bize yalan söyleyip bize zarar verebilecek bir kişi olduğunu tespit etmemize imkân yoktu. Günümüz teknolojisinde ise görüntülü diafon sistemleri sayesinde kapımızı çalan kişinin hem sesini hem de görüntüsünü görebilme imkanına sahip olmaktayız. Günümüzde fiyatları da gayet makul seviyelere inan görüntülü diafon sistemleri artık her yerde rahatlıkla kullanılabilen sistemler haline gelmiştir.

Görüntülü Diafon Sistemleri, zilinize basıldığında kişinin görüntüsünü otomatik olarak ev veya işyerinizde bulunandan sistemi monitörüne iletir, görüntü iletimiyle birlikte kapınızdaki kişi ile sesli olarak iletişim kurmanıza veya kapı otomatiğini açmanıza izin veren sistemlerdir. Bunun yanında Görüntülü Diafon Sistemleri binanızda bulunan kapıcı ile direk görüşme yapabilmenizi sağlama, bina içindeki farklı kameraların görüntülerini de kendi monitörünüz üzerinden gözlemlemenizi sağlama gibi ekstra özellikleri de bulunmaktadır.

Görüntülü Kapı Telefonu (Görüntülü Diyafon (Diafon) Sistemleri) Kullanarak güvenliğinizi sağlamak yönünden bir adım atmış olacaksınız. Tanımadığınız insanları daha evinize girmeden kapıda durdurmanıza yardımcı olacaktır.

Görüntülü diyafon (Diafon) sistemlerinin kurulumunda kablo yapısı ve kurulumda kullanılan kablonun kalitesi çok önemlidir. Apartman uygulamalarında Kapı önüne gelen ziyaretçi ile Daireler görüşebileceği gibi Aynı zamanda kapıcı ilende görüşülebilir

Tel Çit Tel örgü
Çay mah 64114 sk no 18 Akdeniz/Mersin
0538 060 8813
0535 870 2158 (whatsapp)
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sosyal Ağlar

© 2022 Akdeniz Ferhat Elektrik Resmi Web Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır. Web Tasarım Sentez Web.