İnternet Kurulum ve Onarımı

Mersin Akdeniz Elektrik olarak evinizde / işyerinizde oluşan tüm internet arızalarını çözebiliyoruz. İnternet hız problemlerini de gidermekteyiz.

İnternet arızaları ve telefon kablosu işleri firmamız tarafından 2001 yılından beri uzman bilişim uzmanlarımız tarafından günün her saati kapınıza servis ve teknik bilgi amaçlı müşteri hizmetlerimiz ile 7-24 İnternet bilişim ve kablo tesisat bakım, arıza giderme gibi birçok detaylı teknik mantıklı konularda bizi arayıp servis alabilir veya konu ile ilgili bilgi alabilirsiniz. İnternet hattınızda veya bağlantı da sıkıntı mı yaşıyorsunuz? İnternet bağlantısında kesinti olduğu durumlarda basit birkaç yöntem ve adımla sorunu tespit edebilirsiniz. tabi bu tespitler kesin çözüm olmayabilir. bu durumlarda modeminizin kablosunda kopuk ve  jakında sıkıntı olabilme ihtimali olabilir. ayrıca bazı durumlarda modem arızalı da çıkabilmektedir. bu durumda yapılacak birinci yöntem modemi reset atmanız ve kapatıp açmayı deneyip yine dsl ışığının yanıp sönüp sonra sabitlenmesi gerekmektedir. sonrasında modem otomatik kurulum destekli ise İnternet ışığının da yanması gerekmektedir. DSL sabit olup İnternet ışığı yanmadı ise yapılacak işlem modem kurulumu olacaktır. size gereken İnternet sağlayıcınızdan kullanıcı adı ve şifre alıp modem arayüzüne girmeniz ve kurulumu tamamlamanız gerekecektir.  yapamadığınız durumlarda dışarıdan uzman bir uzman teknik ustaya ihtiyaç duymaktır. Firmamız olarak başlıca İnternet arızaları servisi faaliyetimizle ve daha birçok kablo tesisat işlemleri, kablosuz menzil genişletici cihazların kurulumu ve Data kablosu işlerinizi güvenle ve uzman kişilerce yapılmaktadır.

Başlıca Verdiğimiz Teknik Servis Hizmetlerimiz.

Mersin bölgesi olarak verdiğimiz Başlıca İnternet arıza onarım işleri, Data kablosu arıza bakım işleri, Telefon kablosu onarımı ve test işlemleri, Ankastre den evinizin iç tesisatını bulma işlemi/ Evin ankastre kutusu arasındaki kablo bulma işlemi/ Modem kurulumu işleri, Modem şifre işlemleri kullanıcı adı ve wi-fi ayarlama işlemleri, Ev işyeri menzil genişletici işlemleri ve kurulumu, İnternet Adsl arıza giderme işleri, İnternet vdsl arıza giderme işleri, Data kablosu jak çakma ve test işleri, Cat5,Cat6 kabloluma işlemleri, Telefon kablosu tesisatı çekimi işlemi Mersin’de İnternet arıza servisi, İnternet erişim sorunları, İnternetim Dsl yanmıyor nedeni, Fiber optik İnternet arızaları, ve daha birçok teknik konuda bizi aramanız yeterli olacaktır. iletişim için 0 538 060 88 13  arayabilirsiniz.

İnternet Arıza Servisi

İnternet olmadan bir şey yapamaz hale geldik. Bu durum sadece olumsuz olarak da karşılanmamalıdır. Çünkü İnternet en pek çok işlemimizi halledip, pek çok konuda yardım alabiliyoruz. Akdeniz elektrik ustası internet hattı kopma ve kablo test işleri, Bunun için İnternet hattı arıza ile burun buruna geldiyse, bu hususta gecikmemelisiniz. Firmamız sizlere profesyonel hizmet vererek, hiçbir hususta sorun yaşanmayacak diye  garantisini veriyor. Aynı zamanda İnternet ile ilgili oluşan tüm problemlerin ortadan kaldırılmasını sağlıyoruz.  Acsess point kurulumu  ve bağlantısı işleri, Bu problemler genel itibari ile aşağıdaki gibidir: İnternet’in bağlı olduğu telefon hattının bağlantısının kesilmesi veya kopması, Bağlı olan kabloların yerlerinin yanlış kullanılması, Bina içerisinde bulunan santrale yönelik arızalar,İnternet hatlarında kullanılan ürünlerde meydana gelen arızalar, CAT6 kablo işleri, telefon kablosu çekimi, İnternet arızalarının belli başlı sebepleridir.Siz değerli müşterilerimiz için bu ve bunun gibi İnternet hattı tamiri hizmetimiz ile her konuda yanınızdayız. Bunun için bizlere telefon edip arıza ve bilgi alabilirsiniz.

İnternet arıza KABLO TESİSATI

Telefon, kullanımı ile her geçen gün yaygınlaşarak, bulunduğumuz dönemde en çok kullanılan aygıtlar arasında yerini almıştır. Peki, bu kullanım sonucunda ne gibi problemler oluşuyor? Telefon tesisatlarının sistemi nasıl? Öncelikli olarak telefon tesisatlarının yapısını bilmek gerekir. Mersin gibi büyükşehirlerde, yapılarda telefon tesisatları artık olmazsa olmaz bir hal almıştır. Özellikle her daireye telefon hattı ulaştığı için, bu hususta arızaların meydana gelmesi de kaçınılmaz olur. BİLGİ VE BAKIM İÇİN BİZİ HEMEN ARAYINIZ.

Tel Çit Tel örgü
Çay mah 64114 sk no 18 Akdeniz/Mersin
0538 060 8813
0535 870 2158 (whatsapp)
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sosyal Ağlar

© 2022 Akdeniz Ferhat Elektrik Resmi Web Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır. Web Tasarım Sentez Web.