Aydınlatma Sistemleri

Mersin Ferhat Elektrik olarak tüm aydınlatma sistemlerine destek vermekteyiz. Bir telefon kadar yakınız sizlere.

İş ya da sosyal hayatımızda önemli bir yere sahip olan aydınlatma sistemleri akla gelebilecek olan her türlü bölge ya da alanlarda kullanılabilmektedir. Kimi zaman sokaklarda, kimi zaman ev alanlarında ve kimi zaman ise çeşitli fabrika alanlarında aydınlatma türleri yaygın olarak tercih edilmektedir. Ancak son yıllarda yaygın olarak tercih edilmekte olan aydınlatma türleri arasında LED sistemleri gelmekte ve bu sistemler Light Emitting Diode kelimelerinin kısaltması olarak bilinmektedir. Ofis ortamlarında, cadde ve sokak alanlarında, park alanlarında ve de otomotiv sanayisinde yaygın olarak kullanılan LED aydınlatmalar, ışık yayan elektronik devre elemanları olarak açıklanabilmektedir. Aynı zamanda daha tasarruflu olmayı sağlayan sistemler, çeşitli sebeplerden dolayı arızalanabilmekte ve bunun sonucunda elektrik tesisatı hizmeti sunan firmalara ihtiyaç duyulmaktadır.

LED aydınlatma Tesisatı

LED Aydınlatma Sistemleri Özellikleri Nelerdir?

Kullanılacak olan alanların daha estetik görünmesini sağlamakta olan LED aydınlatma sistemleri aynı zamanda gerekli olan parlak görünümünde net olmasına imkân tanımaktadır. Alanında uzman personeller ile birlikte sağlamış olduğumuz hizmetlerde, çeşitli aydınlatma malzemelerinin elde edilmesi ve de gerektiği durumlarda bakım ya da onarım işlemlerinin gerçekleştirilmesini sağlamaktayız. Ev alanlarında kullanılabilen bu sistemler, aynı zamanda ofis ya da büro tarzı alanlarda da kullanılabilmektedir. Günümüzde hizmet vermekte olan farklı fabrika alanlarında da kullanılabilen LED sistemleri, doğal ışıkları yaymakta ve zararlı gazları bünyesinde barındırmamaktadır. Kırmızı, yeşil ve mavi renkleri ile karıştırılarak elde edilecek olan ışıklandırmalar, aynı zamanda alanların daha kaliteli görünmesini de sağlamaktadır.

Aydınlatma Sistemleri İçin Sunulan Tamir Hizmeti Fiyatları

İşinin ehli personel kadromuz ve üst teknolojik cihazlar kullanılarak sağlamakta olduğumuz aydınlatma sistemleri tamir hizmetlerinde, yer alan fiyatlar farklılık göstermektedir. Kimi zaman yanlış kullanım, kimi zaman ise uzun soluklu kullanmalara bağlı olarak meydana gelebilecek arızalarda, işinin ehli ve de yeterli deneyime sahip olan şirketlerden yardım alınması gerekmektedir. Söz konusu olan durumlar için sağlamakta olduğumuz tamir hizmetlerinde, en kısa süre içerisinde müdahale yapılmakta ve aydınlatma cihazlarında yer alan sorunlar çözülmektedir. Cihazların özelliklerine göre değişen ücretler, firmamız tarafınca indirimli olarak da sunulabilmektedir.

LED NEDİR?

LED Aydınlatma Teknolojisi, enerji tasarruflu aydınlatmada son olarak teknolojidir. LED ‘Işık Yayan Diyot’, elektriği ışığa dönüştüren yarı iletken cihaz anlamına gelir. LED aydınlatmanın Düşük enerji tüketimi ve uzun ömrü yardımıyla geleneksel aydınlatmaya göre çok daha Ekonomiktir.

LED Aydınlatma Sistemleri nasıl Çalışır?

Işık saçan diyotlardan oluşan LED sistemlerin temelinde elektriğin ışığa çevrilmesi. Işık kaynağı ufak görünse de (Farklı ebatlarda pek çok LED bulunmaktadır.)

Çevresindeki yansıtıcılar sayesinde ciddi bir noktasal tesir sergilemektedir. Temel renkler olan Kırmızı, mavi ve yeşilin belli oranlarda karıştırılmasıyla farklı renkte LED aydınlatma elde edilebilir.

Karbondioksit salımı yok denecek kadar az olan LED, çevre dostu bir aydınlatma teknolojisidir. Üstelik LED lamba ve armatürlerin yapısında cıva şeklinde ağır maddeler ve halojen gazlar bulunmadığı için, kullanım süreleri dolduğunda bile doğaya zararları yoktur. Uzun çalışma ömrü ve darbelere karşı dayanıklı yapısı sayesinde bakım gerektirmeyen LED aydınlatma ürünleri, özellikle müdahale edilmesi zor alanlarda muhteşem çözümler sunar.

Tel Çit Tel örgü
Çay mah 64114 sk no 18 Akdeniz/Mersin
0538 060 8813
0535 870 2158 (whatsapp)
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sosyal Ağlar

© 2022 Akdeniz Ferhat Elektrik Resmi Web Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır. Web Tasarım Sentez Web.