Elektrik Tesisatları

Elektrik Tesisatı ile ilgili bakım, onarım ve yenileme ihtiyacınız mı var? Ekonomik ve tecrübeli ustalarımız ile sizlere hizmet veriyoruz.

Elektrik arızaları can sıkıcı ve günümüzde her aletin elektrikli olduğunu düşünürsek acil giderilmesi gereken sorunlardır. Bu sorunlar ayrıca bazı tehlikelere de yol açabilir. Bu nedenle arıza durumunda, acil çözmeniz gereken noktada sizlere hizmet vermeye hazırız.

Elektrik Tesisatı

Ev ve işyeri aydınlatma, elektrik kablo hattı yenileme, sigorta, elektrik arızası gibi konusunda uzman kadromuz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Elektrik tesisatı çok geniş alt başlıklara sahiptir. Elektrik Tesisatı. Devre Kesiciler, Anahtar priz, zaman saatleri, kaçak akım röleleri, yumuşak yol vericiler, koruma üniteleri, panolar, kablo ve aydınlatma gibi konularda sizlere çözümler sunabiliriz.

Elektrik tamiratı, pano düzenleme, sesli ve görüntülü diafon sistemleri, uydu kurulumu. elektrik ve sıhhi tesisat başta olmak üzere her türlü tamirat ve tadilatlarınız yapılır. Ayrıca kamera ve görüntüleme sistemleri, aydınlatma çözümleri gibi ASC Proje Mühendislik İnşaat olarak hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Hizmetlerimizden Bazıları

Kaçak akım rölesi, kopan kablo tamiri ve kablo değişimi, elektrik prizlerinde kısa devre yapması, eski binalarda tesisat yetersizliğinden kaynaklanan kablo yanmaları ve kopmaları, aşırı yükten dolayı sigorta atması, topraklama olmaması veya topraklama kaçağını giderilmesi, priz ve ampul onarımı veya değişimi gibi aşağıda belirtilen başlıklarda da hizmet veriyoruz.

Bina Elektrik Tesisatı

Plan & Proje Taahhüt İşleri

Elektrikli Ev aletleri Tamiri Süpürge ütü fırın

Anfi Tamiri

Elektrik Arıza Servisi

Görüntülü Konuşma Sistemleri

Aydınlatma Sistemleri Kurulumu

Topraklama Tesisatı

Paratoner Tesisatı

Telefon Tesisatı

TV Tesisatı

Zayıf Akım Tesisatları

Yangın İhbar Sistemleri

Sensörlü Sistemler

CCTV Kamera Sistemleri

Kartlı Geçiş Sistemleri

Elektrik Panoları

Kompanzasyon Panoları Bakım Onarım

Elektrik Malzeme Satış & Montaj

Karşılaşılan Bazı Elektrik Arızaları

Duy arızaları: Duy nedir? Elektrik lambalarını besleme devrelerine bağlamak için duy adı verilen bir materyal kullanılır. Aydınlatma cihazının elektrik kablosu ile birleştiği bu noktaların arızasına duy arızları adı verilir.

Buat arızaları: Buat nedir? Birleşme yapmak veya akımı bir veya daha fazla kollara ayırmak için yapılan kutuya buat denir. Bu yuvalardaki arızlara da buat arızaları denir.

Sigorta arızaları: Sigorta nedir? Elektrik devrelerinde besleme hatlarını kısa devre akımı ve fazla yüklere karşı korumak için sigorta adı verilen devre elemanı kullanılır. Sigortalar elektrikle çalışan alıcılarla birlikte bu alıcıları kullanan bireyleri elektrik kazalarının olumsuz etkisinden korumaya yararlar. Sigorta arızaları devre elemanlarındaki arızalardır.

Priz arızaları: Priz nedir? Elektrik cihazlarına, bir elektrik devresinden fiş aracılığı ile doğrudan veya uzatma kablosu ile enerji alınması için kullanılan araçtır. Bu araçlardaki arızalara priz arızası adı verilir.

Fiş arızaları: Fiş nedir? Fiş, bir aygıt veya uzatma kablosundaki iletkenleri, prizdeki kontaklar aracılığı ile elektrik tesisi iletkenlerine birleştirmeyi veya bunlardan ayırmayı sağlayan bir araçtır. Bu araçlardaki arızalara fiş arızası denir.

Anahtar arızaları: Elektrik anahtarı nedir? Elektrik devrelerinde, devreyi açıp-kapatmaya yarayan materyallerin tümüne anahtar denir. Konutlarımızda sık gördüğümüz arızalardan olan elektrik anahtarı arızası devreyi açıp kapamaya yarayan bu elemanlardaki arızalardır.

Acil Elektrikçi

Akıllı Ev Sistemleri

Akıllı Termostat

Alçak Gerilim Tesisatı

Apartman Diafon Tamiri

Avize Montajı

Bakırköy Elektrikçi

Banyo Lambası

Tel Çit Tel örgü
Çay mah 64114 sk no 18 Akdeniz/Mersin
0538 060 8813
0535 870 2158 (whatsapp)
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sosyal Ağlar

© 2022 Akdeniz Ferhat Elektrik Resmi Web Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır. Web Tasarım Sentez Web.